pontos-logowapen-900x250

Nieuws

Onderzoek RadboudUMC Sport en Gezondheid

Geplaatst op 16-07-2025  -  Categorie: Algemeen

sport2heart

Onderzoek naar sport en hartgezondheid door Radboudumc

Het Radboudumc is een onderzoek gestart naar naar sport en hartgezondheid. Aan de ene kant is sporten natuurlijk gezond en verlaagt het risico op hart- en vaatziekten. Tegelijkertijd verspreidt de media berichten over mogelijke hartproblemen door intensief sporten, bijvoorbeeld wanneer een sporter onwel wordt of overlijdt tijdens een sportevenement.

Deze tegenstrijdigheid kan bij sporters leiden tot allerlei vragen en zorgen. Met dit onderzoek wil Radboudumc deze vragen en zorgen inventariseren middels een vragenlijst. De meest gestelde vragen willen zij vervolgens beantwoorden op hun website, om betrouwbare informatie over sporten en hartgezondheid voor iedereen toegankelijk te maken.

Iedereen die 18 jaar of ouder is, en regelmatig sport en beweegt, kan de vragenlijst invullen. Dit duurt ongeveer 20 minuten en kan anoniem.

Link naar de vragenlijst: http://bit.ly/sporthart
Meer informatie leest u op onze website: www.radboudumc.nl/sporthart

Namens RadboudUMC hartelijk dank voor uw tijd en overweging!

Het onderzoeksteam van Ra

 

Reageer

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst

 

 

Handige links

Contact

Video's

 

Roeivereniging Pontos
Griend 33-60
8225 SZ Lelystad

Zoeken

Recente reacties

Karin Petersen Het waren zelfs ruim 2300 boten. De xantho was gelukkig niet naar de bodem gezonken zoals de stuurstoel, alleen volgelopen.

Leendert Aarts Wat een ervaring, eentje om niet te vergeten. Alle deelnemers gefeliciteerd met het volbrengen van deze fantasche toertocht met alles wat er bij komt.Gelukkig, heb ik begrepen via de tamtam, geen persoonlijk letsel opgel

Paul Stienstra Helemaal super cool, gefeliciteerd !

Raymond Brettschneider Van harte gefeliciteerd Gideon en Damir! Kan ook niet missen met twee top-coaches natuurlijk :-D