
Vanavond is op de vereniging, waar naast het instuifroeien ook de wedstrijdploeg actief was, hebben drie kandidaten hun C4x+-kruisje behaald. Onder begeleiding van coach Vera en met Anneke als examinator lieten zij overtuigend zien dat ze het vereiste niveau beheersen.
De omstandigheden op het water waren prettig, waardoor de ploeg zich volledig kon richten op uitvoering en samenwerking.
Tijdens het afroeien liet de ploeg duidelijk zien hoe zij zich heeft ontwikkeld. Van gecontroleerd aanleggen en wegvaren tot strak en synchroon roeien: alle onderdelen werden overtuigend uitgevoerd. Het ritme bleef stabiel en de onderlinge afstemming was sterk, wat getuigt van goede coaching en groeiend vertrouwen binnen de ploeg.
Ook het commando strong roeien werd zichtbaar goed opgepakt: de ploeg schakelde direct een tandje bij en liet zien dat er niet alleen technisch verzorgd, maar ook écht strong werd geroeid.
Anneke beoordeelde het geheel aandachtig en constateerde dat alle vereiste onderdelen werden beheerst. De coaching van Vera was daarbij duidelijk merkbaar: heldere aanwijzingen, rust in de boot en een ploeg die als één geheel opereerde.
Na afloop volgde de beloning: drie geslaagde kandidaten en dus drie nieuwe C4x+-kruisjes binnen de vereniging. Een resultaat om trots op te zijn en opnieuw een mooie stap in de ontwikkeling van zelfstandige en vaardige roeiers.
Gefeliciteerd aan alle geslaagden!
Inloggen om een reactie te plaatsen.