pontos-logowapen-900x250

Nieuws

Nachttraining voor de Elfstedenroeimarathon

Geplaatst op 20-02-2026  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Toercommissie

11-steden

Roeiers trainen 42,5 kilometer in koude en natte omstandigheden

Vanavond hebben de roeiers die meedoen aan de Elfstedenroeimarathon een lange nachttraining afgelegd. Tijdens deze training roeiden zij zeven trajecten, samen goed voor ongeveer 42,5 kilometer. De omstandigheden waren zwaar: er stond een stevige wind, de temperatuur was zeer fris en er viel een flinke bui regen. Ook het beperkte zicht in de nacht maakte het extra uitdagend.

Gelukkig werden de roeiers goed ondersteund door de walploeg en aangemoedigd door teamleden die klaarstonden voor de volgende wissel. Zo kon de training met succes en tevredenheid worden afgerond.

Over de Elfstedenroeimarathon

LVR Wetterwille organiseert sinds 1984 de Elfstedenroeimarathon. Deze tocht van 210 kilometer start om 20.00 uur in Leeuwarden op 15 mei dit jaar en eindigt de volgende dag bij de vereniging. Het is de langste en zwaarste roeimarathon van Nederland en wordt dit jaar voor de 40ste keer gehouden.

kaartshot-1024x839

Reageer

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst

 

 

Handige links

Contact

Video's

 

Roeivereniging Pontos
Griend 33-60
8225 SZ Lelystad

Zoeken

Recente reacties

Paul Stienstra Helemaal super cool, gefeliciteerd !

Raymond Brettschneider Van harte gefeliciteerd Gideon en Damir! Kan ook niet missen met twee top-coaches natuurlijk :-D

Raymond Brettschneider Wow, goed bezig! Zo leuk dat we zo'n enthousiaste wedstrijdploeg binnen de jeugd hebben. Complimenten!

Ineke Beukers Wat goed van jullie. Echte Pontos-bikkels! De club kan trots zijn op jullie en op jullie trainers!