pontos-logowapen-900x250

Nieuws

Doe mee met dauwroeien en de toertocht naar het MEC

Geplaatst op 01-06-2024  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Toercommissie - Louise

dauw-en-mec

Schrijf je nu in voor deze unieke evenementen !!

Dauwroeien – zaterdag 22 juni

- Tijd: 05:30 tot 09:00 uur
- Locatie: Roeivereniging Pontos

Wat is er nu heerlijker dan de dag beginnen met een roeitocht in de vroege ochtend? Het ontwaken van de natuur, de rust, en het geluid van de bladen die het water raken terwijl je de zonsopgang bewondert. We verzamelen om 05:30 uur bij de Roeivereniging en vertrekken uiterlijk om 06:00 uur het water op. Na het roeien genieten we samen van een gezellig ontbijt, dus vergeet niet je eigen ontbijt mee te nemen!

Meld je nu aan voor dauwroeien: Inschrijven Dauwroeien

 

Toertocht Mechanisch Erfgoed Centrum te Dronten – zaterdag 6 juli

- Tijd: 10:00 tot 16:00 uur
- Locatie: Roeivereniging Pontos
- Website: Mechanisch Erfgoed Centrum

Ga mee op deze bijzondere toertocht naar Dronten, waar het Mechanisch Erfgoed Centrum gevestigd is. Dit museum is een schatkamer vol historische verbrandingsmotoren, locomotieven, naaimachines, speelgoed, oude gereedschappen en een uitgebreide collectie landbouwwerktuigen. We hebben toestemming om daar aan te leggen en worden hartelijk verwelkomd.

- Entree museum €10 per persoon
- Lunch: Mogelijkheid om lunch te kopen bij de snackwagen.

Meld je nu aan voor de toertocht naar het Mechanisch Erfgoed Centrum: Inschrijven Toertocht Mechanisch Erfgoed Centrum 


Kom en beleef deze unieke ervaringen met ons!

 

 

 

Reageer

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst

 

 

Handige links

Contact

Video's

 

Roeivereniging Pontos
Griend 33-60
8225 SZ Lelystad

Zoeken

Recente reacties

Ferry Leenstra Toch een behoorlijke kans dat we morgen wel kunnen roeien. Ijs ligt er niet meer en als het (zoals verwacht) vannacht bewolkt blijft, is het morgen warm genoeg om te roeien

Ferry Leenstra Toch een behoorlijke kans dat we morgen wel kunnen roeien. Ijs ligt er niet meer en als het (zoals verwacht) vannacht bewolkt blijft, is het morgen warm genoeg om te roeien

Marc Peerdeman Top actie Olaf

Raymond Brettschneider Wat een prachtig avontuur!